Ru Lv En

Ladies' Dolce Vita- tūres uz Itāliju, ar interesantu un neparastu programmu.

Ja Jūs vēlaties nosvinēt neaizmirstamu vecmeituballīti vai medus mēnesi pasakainā vietā un Jūs nevarat tam veltīt vairāk kā nedēļu, Jums ir jāvēršas pie mums. Mēs piedāvājam iedzīvoties itāļu pasakāčetrās dienās, kuras Jūs nekad neaizmirsīsiet! Jūs sagaidīs Ziemeļitālijas skaistākās vietas - Komo ezers, Lugano, ezera Lago Maggiore salas, Borromee salas. Jūs piedalīsieties itāļu šefpavāra meistarklasē, izbaudīsiet vakariņas itāļu ģimenē, apmeklēsiet vislabāko diskotēku Milānas centrā - Just Cavalli, iepirksities labākajos tirdzniecības centros un tas vēl nav viss!

Mēs vēlamies padalīties ar Itālijas iedzīvotāja noslēpumiem par vietām un dzīves baudīšanas mirkļiem vienā no skaistākajām Eiropas valstīm.

Ladies' Dolce Vita

Mēs uzdāvināsim Jums NEAIZMIRSTAMU ATPŪTU un īstu baudu.

4.dienu programmā ietilpst:

Ceturtdiena:

 

Sagaidīšana lidostā, 

Mūsu ceļotāji dzīvos skaistajā pilsētā Varēze, kurš atrodas dažu km. attālumā no Varēze ezera. Šī ir vismīļākā itāļu smalkās sabiedrības atpūtas vieta.

Skaistie parki, vecās ieliņas, mājīgas kafejnīcas un iespaidīga dabas skati

Pirmo ekskursiju novadīsim svētajā kalnā "Sakro Monte", no kuras var vērot burvīgu ezera un kalnu skatu! Šī ekskursija ir domāta cilvēkiem, kuri kāro pēc iespaidiem.. šis kalns ir viens no deviņiem šī reģiona svēto kalnu reliģiskiem kompleksiem, kas iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā.

Vakariņas mēs ieturēsim restorānā Varēze ezera krastā ar satriecošu kalnu skatu. Izbaudīsim labākos itāļu virtuves ēdienus.

Piektdiena:

Mēs aizceļosim uz pasakainu vietu - Komo. Šī vieta atrodas ainaviskajā Alpu pakalnē.

Mēs uzbrauksim augšā ar funikulieri un baudīsim no augšas neaizmirstamas ainavas.

Visu dienu mēs pavadīsim šajā skaistajā vietā, apskatīsim pilsētu un pagaršosim visslavenāko Itāļu ēdienu.

 

Sestdiena:

 

Interesantam ceļojumam jāpaliek ne tikai atmiņā, bet arī izcilās bildēs. Jūs sagaida profesionāla fotomākslinieka fotosessija. Mūsu stiliste izveidos Jums vēlamo tēlu (matu sakārtojumu un make-up).Vēlāk mēs aizceļosim burvīgo Lago Maggiore ezeru, kura vidū ir ainavisks paradīzes gabaliņš - Borromee salas.

Dienas nobeigumā mūs sagaida Itālijas šefpavāra Andrea meistarklase, kuras laikā mums būs iespēja iemācīties gatavot visgardākās itāļu maltītes un uzklāt galdu īstajā itāļu vakariņu gaumē.

Svētdiena:

Mēs ieskatīsimies reliģiskajā tautas vēsturē,aizceļojot uz klosteri Santa Caterina, kurš atrodas klintī, Maggiore ezera krastā. Šī ir neiedomājamas enerģētikas un skaistuma pilna vieta

Viss par ko mēs lūdzām šajā vietā, tika piepildīts

 

 

Vecmeišu ballītes programmai mēs pievienojam diskotēkas apmeklējumu un aperitīvus Lounge bārā. Mēs varam uztaisīt arī meiteņu uzvedumu jūsu kompānijai.

Programma tiek apspriesta individuāli.

 

Gaidām Jūs, mīļie ceļotāji! Mēs apsolām, ka šis ceļojums būs neaizmirstams

INSTAGRAM

FACEBOOK