Ru Lv

Bērnu zelta auskari: praktiska izvēle

Bērnu auskari no zelta: kādi būtu jāiegādājas, kas jāņem vērā. Kur tiek pārdoti īsti bērnu zelta auskari.

Vairāk

Auskari ar briljantiem

Gredzeni un auskari ar briljantiem - modes dāmu mīļākie rotājumi. Briljantu vēsture un visslavenākie dārgakmeņi. Vigorius veikalā nopērkami pieaugušo un bērnu zelta auskari, gredzeni un citi juvelierizstrādājumi.

Vairāk

Skaisti un droši auskari meitenēm

Zelta un sudraba auskari bērniem. Bērnu zelta un sudraba izstrādājumu izvēles noteikumi.

Vairāk

Reljefi un gludi auskari un gredzeni ar akmeņiem – kā valkāt

Auskari ar briljantiem – ka izvēlēties. Kā saskaņot akmeņu izmērus, kad tiek valkāti auskari un gredzeni ar akmeņiem.

Vairāk

Kā briljantu dzidrums un slīpēšana ietekmē juvelierizstrādājumu cenu

Tas, cik maksās auskari ar briljantiem, lielā mērā ir atkarīgs no dārgakmeņa kvalitātes. Gredzeni ar akmeņiem tāpat ir atkarīgi no tīrāka dārgakmeņa un labāka slīpējuma, tatad izstrādājums būs vērtīgāks un dārgāks.

Vairāk

Vai sudraba izstrādājumi var tikt izmantoti kā kapitālieguldījumi

Sudrabs – monētu veidā, stieņos vai juvelierizstrādājumos – var būt brīnišķīgs kapitālieguldījums. Neskatoties uz to, ka par „investīciju metālu” tiek uzskatīts zelts, likviditātes ziņā sudrabs ir līdzvērtīgs: par to, kā sudraba gredzeni un sudraba izstrādājumi vispār var kļūt par izdevīgiem kapitālieguldījumiem,…

Vairāk

Gredzeni, kuloni, aproces „Vigorius” veikalos

Gredzeni, kuloni un citi juvelierizstrādājumi ir iegādājami interneta veikalā „Vigorius” pēc visizdevīgākajām cenām. Jūsu uzmanībai tiek piedāvāti tikai labākie juvelierizstrādājumi, kuri protams priecēs Jūs, Jūsu radus un mīļotos.

Vairāk

Vīriešu gredzeni vai gredzeni ar dārgakmeņiem – grezna dāvana

Mūsdienu vīriešiem piemīt gaumes izjūta un vēlme izskatīties stilīgi. Un tas attiecas ne tikai uz modernu apģērbu, bet arī uz tādām rotām, kā zelta izstrādājumi un rotājumi no citiem dārgmetāliem. Šobrīd diezin vai Jūs pieklājīgā sabiedrībā sastapsiet vīrieti ar neizteiksmīgu, vēl jo vairāk, bezgaumīgu…

Vairāk
1 2 3 4