Ru Lv

Auskari ar briljantiem: kā ideāli izvēlēties rotaslietas jaunietei

Ne velti runā, ka briljanti – labākie sieviešu draugi. Ļoti skaists žests – parādīt mīļotajai, kā tu viņu mīli - uzdāvināt auskari ar briljantiem. Šāda dāvana – ir ne tikai mīlestības simbols, kā laulību gredzeni, bet arī laba investīcija...

Vairāk

Sudraba aproces: kā pareizi izvēlēties aksesuārus 2020.gadā

Sudrabs – cēlmetāls, kurš nekad nenovecos. Nav brīnums, ka tik daudzas sievietes uzskata sudraba aproces - kā labāko rotaslietu jebkurai dzīves situācijai...

Vairāk

Kā pareizi valkāt sudraba aproces

Sudraba aproces mīl daudzas jaunietes un sievietes, taču , kā valkāt aproces zina ne visas viņas. Šodien mēs izstāstīsim, ar kādu apģērbu un aksesuāriem šie rotājumi saderēs kopā.

Vairāk

Gredzeni ar dabīgiem akmeņiem

Klasiskais laulības gredzens vai izstrādājums ar dabīgo akmeni – kā veikt pareizo izvēli? Juvelierveikalā Vigorius Jūsu izvēlei – saderināšanās gredzeni, gredzeni ar akmeņiem.

Vairāk

Auskari ar briljantiem: daži noteikumi, kuri padarīs Jūs neatvairāmu

Skaisti auskari ar briljantiem padara sievietes tēlu pabeigtu, pasvītro individuālo stilu. Izvēloties juvelierizstrādājumus, jāatcerās daži vienkārši noteikumi.

Vairāk

Juvelieru šedevri – ilgam laikam: izvēlamies drošu aizdari

Bērnu zelta un sudraba auskari ar drošu aizdari. Bērnu juvelierizstrādājumu aizdares atlases kritēriji.

Vairāk

Rotaslietas ar briljantiem: kā nekļūdīties izvēlē

Auskari ar briljantiem – kvalitatīvas rotaslietas izvēle pēc galvenajiem parametriem. Aproces, gredzeni, kuloni, brošiņas no juvelieru internet-veikala Vigorius.

Vairāk

Vai sudraba auskari var būt prestižāki par zelta?

Auskari un citas sudraba rotaslietas nebūt nav sliktākas par zelta: nedz cenas, nedz statusa ziņā. Taču, tikai zināmos gadījumos: turpmāk noskaidrosim, kad sudraba auskari ar briljantiem būs dārgāki par zelta.

Vairāk
1 2 3 4 5