Ru Lv

Modernas aproces: 2024.–2025. gada aktuālākās tendences

Zelta un sudraba aproces - tie ir stilīgi un eleganti aksesuāri, kas padarīs Jūsu izskatu greznāku. Atkarībā no vēlmēm un stila Jūs varat izvēlēties visdažādākā dizaina un veida aproces.

Vairāk

Zelta saderināšanās gredzeni: vēsture un simbolika dažādās valstīs

Saderināšanās gredzeni ir neaizstājami kāzu ceremonijās. Tie simbolizē laulāto attiecību izturību un ilgmūžību. Zelts ir dārgmetāls, kuram ir liela vērtība.

Vairāk

Zelta kaklarotu un aproču izgatavošana

Jebkura rotaslieta kļūst vēl vērtīgāka, ja tā ir ne tikai skaista, bet arī unikāla, īsāk sakot, savdabīgs mākslas darbs, kurš nebūs nevienam citam.

Vairāk

Patīkamas atlaides uz juvelierizstrādājumiem ar Vigorius klienta karti

Atklājiet ekskluzīvās atlaides ar Vigorius klienta karti.

Vairāk

Ķēdītes un kaklarotas katrai dienai vai svētkiem

Ķēdītes un kaklarotas var kļūt par lielisku papildinājumu jebkuram koptēlam neatkarīgi no tā, vai tas ir ikdienas, svētku vai lietišķais apģērbs.

Vairāk

Sudraba gredzenu veidi un stili

Sākotnēji, senajos laikos gredzeni bija varas simbols, ne velti dažus mūsdienu vīriešu izstrādājumus sauc par zīmoggredzeniem. Tieši pie karaļa dekrēta pievienotais vīriešu gredzens kalpoja par sava veida zīmogu, kas apliecina dokumentu.

Vairāk

Laulības gredzeni: kā noteikt izmēru, nesabojājot pārsteigumu?

Sirds un rokas piedāvājums – tas meitenei ir patīkams pārsteigums. Tomēr, lai pārsteigums paliktu atmiņā ilgu laiku, jāveltī pienācīgu uzmanību detaļām.

Vairāk

Rotaslietas, kuras ietekmē likteni

Lai aizkustinošais brīdis, kad Jūs atzīsieties savās jūtās, paietu kā nākas, rūpīgi jāpārdomā visu līdz pēdējam sīkumam.

Vairāk
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10