Ru Lv En

Pasūtot laulību gredzenus pēc individuāla dizaina, jūs varat savā īpašumā iegūt gan perfektu jau esoša dizaina atveidojumu, gan unikālas rotaslietas. Tostarp, jūs varat izvēlēties ar saderināšanās gredzenu saskaņotus laulību gredzenus. Profesionāls juvelieris konsultēs jūs dizaina izstrādē gan ar praktisku, gan kreatīvu skatījumu. Vigorius gadiem uzkrātā pieredze būs vislabākais pavadonis ceļā no vēlmēm līdz gatavam rezultātam.

Gredzenu izmaksas iekļauj sevī materiālu (piemēram, baltais un dzeltenais zelts un briljants sievietes laulību gredzenā) cenu un juveliera pakalpojumus. Cena par darbu vienam gredzenam sākas no 50 eur. Jums ir iespēja mainīt zelta krāsu kombinācijas, gredzenu platumu, dārgakmeņu izmēru, no tā attiecīgi arī mainīsies cena. Konsultāciju laikā jums var tikt piedāvāti dažādu izmaksu varianti savstarpēji līdzīgiem dizainiem, ja to vēlēsieties.

Ekskluzīvus laulību gredzenus var apskatīt un novērtēt, tos pielaikojot! Ekskluzīvo laulību gredzenu paraugi ir pieejami mūsu salonā Alekša 12, Sarkandaugavā.

Laipni aicinām uz pielaikošanu! Jūsu ērtībai piedāvājam iepriekš vienoties par apmeklējuma laiku, sazinoties ar mums.

Lūdzu, izvēlaties kategoriju