Ru Lv En

Kontaktlodēšana (Bija - kļuva)Izstrādājumu, kuriem nepieciešama restaurācija, kontaktlodēšana – ir viens no pakalpojumiem, ko Jums ir gatavi sniegt mūsu juvelieri. Runa iet par inovatīvajām tehnoloģijām, kuras spēj atgriezt dzīvē salauzto Jūsu mīļo rotaslietu, vai uz tās pamata radīt citu izstrādājumu – atbilstoši Jūsu iecerei.

Kontaktlodēšana ir atšķirīga ar to, ka notiek bez termoiedarbības, citiem vārdiem, mēs nesildām juvelierizstrādājumu. Juvelieris izmanto procesa gaitā mikroskopu un rezultātā visas šuves ir ideālas.

Mūsu tehnoloģijas atšķirības – iespēja restaurēt zelta un sudraba izstrādājumus, kuri ir rotāti ar jebkura izmēra dārgakmeņiem, manipulējot ar metāla pamatni. Atgādināsim, lielākā daļa dārgakmeņu sadrūp augsto temperatūru iespaidā, tātad, kontakttehnoloģija – vienīgā iespējamā darba metode ar šādiem izstrādājumiem.

Kontaktlodēšanas tehnoloģija ļauj uzaudzēt nolauztās stiprinājumu ligzdas dārgakmeņiem, salodēt slēdzenes ar iekšējām metāla atsperēm, aizpildīt poras un tukšās vietas, panākt savienojuma vietu šuves visaugstāko kvalitāti.

Ar mūsu tehnoloģijas palīdzību var restaurēt ne tikai izstrādājumus no dārgmetāliem, bet arī bižutēriju-izstrādājumus no alumīnija un nerūsējošiem sakausējumiem.