Ru Lv En

Juvelierizstrādājumu uzņēmums SIA “VIGORIUS” ir dibināts 2007. gadā un kopš tā laika veiksmīgi darbojas juvelierizstrādājumu tirdzniecības un izgatavošanas sfērā. Esam ieguvuši zināmu atpazīstamību un cilvēku uzticību mūsu produkcijai un darbam. Mūsu veikalā Jūs atradīsiet ne tikai plašu sudraba un zelta rotaslietu klāstu, ko ražojam tepat Latvijā, bet arī kvalitatīvas rotas, galda piederumus un ikonas no Itālijas juvelierizstrādātājiem. Ilgadējā sadarbība un piegāde no tiešā ražotāja nodrošina izdevīgākas cenas jums. Ja nu gadījumā jūs neatrodat vēlamo produkciju mūsu veikalā, mūsu meistari ir gatavi izgatavot gan vienkāršas, gan unikālas rotaslietas pēc individuāla pasūtījuma, kuras atbildīs gan jūsu gaumei, gan maciņa biezumam.

Latvijas meistaru roku darbi papildina kolekcijas ar savu unikalitāti. Mūsu juvelieri piedāvā īpašu izstrādājumu kategoriju – smalki izveidoti klasiskā stila juvelierizstrādājumi ar dārgakmeņiem.

Mūsu mājaslapā ir iekļauta tikai neliela daļa no rotaslietām un galda piederumiem, kas ir pārdošanā mūsu veikalā. Ja vēlaties apskatīties visas kolekcijas un produkciju, droši apmeklējiet  mūsu veikalu un mēs palīdzēsim izvēlēties rotu, ka ir piemērota tieši jums. Informāciju par mūsu veikalu varat atrast sadaļā “Kontakti”.

Visi mūsu veikalā atrodamie zelta un sudraba izstrādājumi ir marķēti ar Latvijas Proves Biroja provi. Juvelierizstrādājumiem ar pusdārgakmeņiem un dārgakmeņiem papildus tiek pievienots Inspekcijas sertifikāts, kas apliecina akmeņu kvalitāti.

Sīkākai informācijai lūdzu zvaniet : 29710507, vai rakstiet uz epastu info@vigorius.lv

Pievilcīgās cenas mūsu salonveikalā patīkami pārsteigs, un piedāvātais preču klāsts iepriecinās gan visjaunākās modes dāmas, gan viņu lieliskās māmiņas un vecmāmiņas! Visi piedāvājumā esošie juvelierizstrādājumi ir unikāli – tikai vienā eksemplārā.

Mūsu zelta un sudraba juvelierizstrādājumu kolekcijās piedāvājam:

  • auskarus
  • aproces
  • ķēdītes
  • brošas
  • gredzenus
  • kulonus
  • kaklarotas
  • pīrsingus
  • kaklasaišu piespraudes

Visi skaistuma cienītāji novērtēs zelta rokas pulksteņus, sudraba ikonas, kā arī sudraba traukus, kuri ne tikai izgreznos Jūsu interjeru, bet arī radīs mājīgu atmosfēru ģimenes svētku laikā.

Mūsu zinošie un pieredzējušie konsultanti palīdzēs izvēlēties dāvanu jebkuram dzīves gadījumam – kāzām, jubilejām, kristībām, kā arī sniegs padomu kā pareizi kopt Jūsu rotaslietas, lai tās saglabātu lielisku izskatu ilgus gadus.

Īpašiem gadījumiem mūsu profesionālie juvelieri izveidos unikālas rotas tieši Jums.

Klienta kartes īpašniekiem ir izdevīgas privilēģijas, pastāvīgās atlaides un īpašie piedāvājumi!