Ru Lv En

Sudraba izstrādājumu apzeltīšana (Bija - kļuva)Mēs nodarbojamies ar sudraba izstrādājumu apzeltīšanu. Mūsdienīgā tehnoloģija, kuru izmanto mūsu juvelieri, ļauj panākt patiešām fantastiskus rezultātus.

Visvienkāršāk iegūt ideālu apzeltījuma kvalitāti  jauniem izstrādājumiem, tikko nopirktiem un nevalkātiem. Jums iepatikās sudraba izstrādājums, taču Jūs gribētu, lai tas būtu no zelta? Jūs neesat gatavs tērēt lielu naudu par skaistu rotaslietu no zelta, ja blakus vitrīnā ir analogs no sudraba? Iegādājieties to un atnesiet pie mums – mēs uzklāsim pārklājumu, kuru pēc ārējā izskata nevarēs atšķirt no īstā.

Nedaudz tehnoloģiski grūtāk ir pārklāt ar zeltu rotaslietu, kura bija intensīvi valkāta, vai ir veclaiku izstrādājums, ar ilgstošas izmantošanas un uzglabāšanas pēdām. Šajā gadījumā mēs veicam darbus ilgāk – no sākuma gredzenu vai rokassprādzi vai citu izstrādājumu jānopulē, tad tas jānomazgā pēc speciālas tehnoloģijas un tikai tad var uzklāt jauno pārklājumu.

Papildus etaps apstrādei nepieciešams, ja izstrādājums ir saskrāpēts – mēs sakārtojam virsmu līdz pilnīgi gludam stāvoklim, jo visi defekti var palikt pēc apzeltīšanas.

Sudraba izstrādājumu apzeltīšana, restaurācija (Bija - kļuva)

Izmantojot mūsdienīgu galvanisko tvertni, kura tiek izmantota izstrādājuma apstrādei – tas tiek iegremdēts elektrolītā un mēs iegūstam apzeltījumu, tāpat:

  • Rodija pārklājumu.
  • Rutēnija pārklājumu.
  • Pārklājumu sarkanā un dzeltenā krāsā, vara brūnā.
  • Keramisko – sarkanā, zaļā, zilā un violetā krāsā.

Katrs izstrādājums, neskatoties uz tehnoloģisko kopību, prasa individuālu pieeju, kas pamatojas uz materiāla, tehnikas, izstrādājuma senlaicīguma, dārgakmeņu un pērļu esamības, īpatnībām. Izsniedzot gatavo izstrādājumu īpašniekam, mēs noteikti izstāstām par piesardzības pasākumiem, kuriem ir jāseko līdzi, lai pārklājums noturētos pēc iespējas ilgāk.