Ru Lv En

Garantijas nosacījumi:

1. Visiem juvelierizstrādājumiem ir 2 gadu garantija (no pirkuma veikšanas datuma).

2. Lai noteiktu atbilstību garantijas remonta nosacījumiem – ražošanas brāķis vai nepareizas lietošanas rezultāts, ikviena pieteikuma gadījumā tiek veikta ekspertīze, ko veic sertificētais juvelieris un/vai VSIA "Latvijas proves birojs":

 • Ja tiek konstatēts ražošanas brāķis, veicam bezmaksas garantijas remontu mēneša laikā;

 • Ja juvelierizstrādājums nav remontējams - apmainīsim pret līdzvērtīgu vai atgriezīsim naudu.

3. SIA “VIGORIUS” patur tiesības patstāvīgi izvērtēt remonta veikšanas, izstrādājuma maiņas vai naudas atgriešanas iespējamību.

4. Pircējam ir jāuzrāda preces kases čeks vai internetbankas izdruka.

Garantija neattiecas uz preces mehāniskiem bojājumiem vai citiem defektiem, kas ir radušies juvelierizstrādājumu lietošanas un kopšanas noteikumu neievērošanas rezultātā, tai skaitā, nevērīgas izturēšanās vai nepareizas lietošanas rezultātā, nepareizas tīrīšanas un/vai uzglabāšanas rezultātā vai arī ir konstatēts, ka remontu šiem izstrādājumiem esat mēģinājuši veikt patstāvīgi!

Juvelierizstrādājumu kopšanas un lietošanas noteikumi

Lai jūsu juvelierizstrādājumi kalpotu un saglabātos pēc iespējas ilgāk ir svarīgi ievērot izstrādājumu lietošanas un kopšanas noteikumus.

Juvelierizstrādājumu glabāšanai ir nepieciešams futlāris ar mīkstu oderi, kas aizsargās rotaslietas no putekļiem, mitruma un gaismas.

Lai pasargātu juvelierizstrādājumus no mehāniskiem un ķīmiskiem bojājumiem rotas ir jānoņem:

 • veicot mājas darbus, mazgājot traukus;

 • ejot vannā, dušā, pirtī, saunā;

 • lietojot krēmus, ziedes, matu laku, smaržas;

 • sauļojoties, apmeklējot peldbaseinu,;

 • pirms gulētiešanas vai sporta nodarbībam.

Ir svarīgi atgādināt dažus rotaslietu izmantošanas noteikumus, kuri bieži tiek aizmirsti

un netiek ņemti vērā, tādejādi pakļaujot jaunās rotas mehāniskiem bojājumiem.

Nedrīkst:

 • nēsāt juvelierizstrādājumus zem cieši pieguļoša apģērba;

 • nēsāt kulonu ķēdē, kurš pēc svara ir smagāks par pašu ķēdīti;

 • vienlaicīgi atrasties uz vienas ķēdes vairāki kuloni.

Mājas apstākļos rotaslietas var notīrīt izmantojot īpašus rotaslietu šķidrumus un drāniņas.

Nedrīkst tīrīt ar abrazīvām vielām – zobu pastu, smiltīm utt.

Laika gaitā, no nēsāšanas un vides ietekmes, rotaslietas var izbalēt, zaudēt spožumu, dzeltēt, palikt tumšākas.

Lai rotas atgūtu sākotnējo izskatu un spožumu, vislabāk uzticēt juvelierizstrādājumu tīrīšanu un pulēšanu profesionālam meistaram.

Kā pasūtīt preci

Lai noformētu pasūtījumu mūsu mājas lapā vienkārši sekojiet zemāk aprakstītajiem norādījumiem:

 • Izvēlieties sadaļu (piemēram "gredzeni");

 • Izvēlieties grupu (piemēram "ar akmeņiem");

 • Izvēlieties vēlamo rotu un noklikšķiniet uz foto, tiks atvērta lapa ar detalizētu informāciju;

 • Noklikšķiniet "pievienot grozam";

 • Aizpildiet pasūtījuma veidlapu.

Ja vēlaties turpināt arī citu preču meklēšanu un pasūtīšanu, noklikšķiniet uz "turpināt iepirkties". Šajā gadījumā pasūtījumu var noformēt vēlāk.

Pasūtījuma veidlapā:

 • Vārds Uzvārds, e-pasts;

 • piegādes adrese (ja plānojat pasūtīt dāvanu var norādīt citu personu kā pasūtījuma saņēmēju)

 • piegāde/apmaksa (izvēlieties Jums ērtu piegādes un apmaksas variantu)

 • noklikšķiniet uz "pasūtīt"

Jūsu pasūtījuma statuss tiks nosūtīts uz norādīto e-pastu. Gadījumā, ja konkrēta prece nav pieejama, mēs piedāvāsim līdzīgu preci vai arī var atcelt pasūtījumu.

Jūs varat norēķināties par pasūtījumu ar pārskaitījumu (ja preces tiek piegādātas uz norādīto adresi) vai skaidrā naudā (ja plānojat saņemt pasūtījumu mūsu veikalā). Mājas lapā norādītā cena ir galīga (ar PVN). Turklāt preču cenās var būt iekļautas piegādes izmaksas. Piegādi apmaksā pircējs.

Preču atcelšana

Jebkurā brīdī, pirms maksājuma veikšanas, Jums ir iespēja atcelt pasūtījumu piezvanot vai nosūtot mums ziņojumu pa e-pastu.

Preču atgriešana vai maiņa: Forma

Nepārvaramas varas apstākļi

SIA "Vigorius" nevar garantēt pasūtījumu pilnīgu izpildi, kā arī nenes atbildību par pasūtījumu kavējumu vai neizpildīšanu neparedzamu apstākļu gadījumā, kurus nevar ietekmēt, piemēram:

 • dabas katastrofas, sabiedriskās dzīves apstākļi (kari, revolūcijas, streiki)

 • sprādzieni, ugunsgrēki, terora akti

 • varas iestāžu rīcība

 • komunikāciju traucējumi (internets, mobilo sakaru tīkli, programmatūra)

Šādās situācijās mūsu kompānija mēģinās darīt visu iespējamo, lai pēc iespējas ātrāk atjaunotu pilnvērtīgu pakalpojumu sniegšanu.

Cenu politika

Mūsu juvelierizstrādājumu cenas internet-katalogā ir norādītas eiro valūtā (EUR) ieskaitot nodokļus (PVN un/vai citus nodokļus, saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu).

Cenas mājas lapā tiek regulāri atjauninātas. Gadījumā, ja pasūtot preci, preces cena atšķiras no cenas internet-katalogā, mūsu speciālists sazināsies ar Jums, lai noskaidrotu pasūtījuma detaļas vai atceltu to, kā arī piedāvās pienācīgu alternatīvu vai patīkamu atlaidi. Diemžēl šādas situācijas var rasties retos gadījumos, taču, tā kā viena no mūsu prioritātēm ir labas attiecības ar klientiem, mēs atradīsim alternatīvas iespējas mūsu klientu ērtībai.

Privātās informācijas konfidencialitāte

Mūsu klientu ērtībām mēs izveidojām juvelierizstrādājumu mājaslapu, kurā var atrast rotaslietu katalogu un pasūtīt rotas ar piegādi.

SMS īsziņās pastāvīgajiem klientiem mēs piedāvājam īpaši izdevīgas cenas, īpašas akcijas un citas ziņas. Tādējādi, lai klientiem nodrošinātu ērtu apkalpošanu, tiek izmantota personiskā informācija (vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasts).

Jūsu personīga informācija ir stingri aizsargāta no nodošanas trešajām personām, netiek pārdota citiem tirgus dalībniekiem un netiek izmantota internetā. Personas datu izpaušana ir aizliegta saskaņā ar kompānijas iekšējiem noteikumiem, kā arī saskaņā ar spēkā esošo Latvijas Republikas likumdošanu.

Lai nodrošinātu datu bāzes neaizskaramību, mūsu kompānija veic visus nepieciešamos aizsardzības pasākumus, ieskaitot datorprogrammu iegādi un personāla apmācību.

Ārkārtas situācijās, pēc valsts un pašvaldību iestāžu pieprasījuma, mūsu uzņēmumam likuma ietvaros, ir jāatklāj personas dati. Ir svarīgi atzīmēt, ka mūsu uzņēmums nepieprasa un neapstrādā patērētāja personisko informāciju, bet to saņem ar klienta piekrišanu.

Informācijas precizitāte

Cenšoties nodrošināt mūsu klientiem visprecīzāko un jaunāko informāciju mūsu internet kataloga rotu aprakstā (cena, preces pieejamība, modelis), mēs regulāri aktualizējam mūsu mājaslapu. Ņemot vērā, ka šī informācija jebkurā brīdī var mainīties, nav iespējams garantēt un nodrošināt tās atjaunināšanu katras minūtes laikā dienas garumā. Jebkurā gadījumā vienmēr ir iespējams sazināties ar mums, Jums izdevīgā veidā, lai iegūtu precīzu informāciju par Jums interesējošo preci.