Ru Lv En
Auskaru slēdzēju veidi

Angļu aizdare -  auskariem šis aizdares veids ir vispopulārākais. Visbiežāk to izmanto lielākām un smagākām rotaslietām. Aizdare noslēdzas ar šauru metāla plāksnīti, kurai piestiprināts āķītis, tas savienojas ar ķepiņu un noslēdzas.  Kad izdzirdēsit raksturīgo klikšķi, varat būt droša, ka auskars ausī nostiprināts. Uzticamība – galvenā angļu aizdares priekšrocība.

 

Gredzeni –šis aizdares veids ir paša izstrādājuma sastāvdaļa. Parasti auskarā tiek iestrādāta tieva stieplīte, kas arī notur auskariņu ausī. Šis aizdares veids padara rotaslietu elegantāku. Taču naktī auskari, noteikti, ir jāizņem, lai tos nesabojātu, un lai nesavainotu auss ļipiņu.

 

Āķīši – šim aizdares veidam ir āķa forma. To ieāķē auss ļipiņā, tas var būt bez fiksatora, bet var arī fiksēties ar cilpiņu. Āķītis atrodas auss aizmugurē un tas pieguļ ļipiņas formai, tā piedodot auskaram izsmalcinātību. Fiksators ir maza cilpiņa auskara apakšdaļā, kas droši notur auskariņu ausī. Šo aizdari plaši izmanto biznesa un ikdienas stila rotās.  

Ķēdīte -  ļoti izsmalcināti izskatās ķēdīte, kas tiek izvērta caur auss caurumiņu. Tā notur rotu ausī, pateicoties dekoratīvā elementa svaram. Šī aizdares veida priekšrocība ir tāda, ka to ir ērti ielikt uz izņemt. Tie izskatās ļoti eleganti un izceļ nēsātājas skaistumu un seksualitāti.   

 

Nagliņas – šis aizdares veids fiksē auskaru ausī nekustīgi. Visbiežāk tā vienlaikus kalpo kā viena vai vairāku akmentiņu ietvars. Ir divi galvenie nagliņu aizdares veidi. Tās var būt ar saspiedēju, un īpaša iedobīte neļauj uzmaviņai noslīdēt. Otram veidam kājiņa ir vītņstienītis, uz kura tiek uzskrūvēta uzmaviņa. Auskariņi – nagliņas ir ērti nēsājamas un miniatūras. Šie auskariņi eleganti un dabiski izceļ dārgakmeņu skaistumu. 

Iesakam izlasīt : Kā pareizi piemeklēt auskarus Jūsu sejas formai.