Ru Lv En
Kāzu pakalpojumu izstāde

Mūsu dārgie klienti, uzņēmums ”VIGORIUS” aktīvi gatavojas kāzu pakalpojumu izstādei „Mīlestība”, kas notiks 23.11.2014. no 12:00 līdz 17:00 Lielajā Ģildē, Amatu ielā 6.

Izstādi organizē „Kāzu Aģentūra». Šī projekta ietvaros 13:00 un 15:00 notiks divi semināri: „Kāzu budžeta plānošana” un „Kāzu scenārijs un dienas plāns”. Izstādi vadīs Elizabete Zagorska un Egils Melbārdis. Jums būs iespēja vienuviet iepazīties ar dažādiem pakalpojumiem, kuri padarīs kāzas par pašu spilgtāko, skaistāko un neaizmirstamāko dienu Jūsu dzīvē. Jūs uzzināsit par vietām, kur var notikt kāzu svinības, varēsiet izvēlēties ielūgumus un kāzu galda rotājumus, kā arī iepazīties ar fotogrāfu, floristu, videooperatoru darbiem. Tūrfirmas piedāvās plašu un interesantu kāzu ceļojumu izvēli uz visdažādākajām pasaules vietām.

Izstāde piedāvās arī kāzu tērpus un, protams, galveno atribūtu, bez kura nevar notikt nevienas kāzas – GREDZENUS. Uzņēmumam ”VIGORIUS” būs savs stends, kurā jūs varēsit ne tikai redzēt plašo saderināšanās un laulību gredzenu klāstu no zelta un sudraba. Jūs varēsit arī iepazīties ar to gredzenu paraugiem, kurus mēs izgatavojam pēc pasūtījuma, pielaikot tos un izvēlēties. Mēs ielūdzam visus, kas plāno kāzas, visus, kas vēlas ietaupīt laiku un atrast vienuviet visu, kas nepieciešams, lai jūsu Kāzas būtu neaizmirstamas.