Ru Lv En
Izvēlies sev atbilstošus auskarus un esi neatvairāma!

Sievietes, kas ir apguvušas šīs pamatzināšanas par auskaru piemeklēšanu sejas formai, spēj izvēlēties perfektas rotas jebkurai dzīves situācijai un izskatīties maksimāli labi un harmoniski. Igādājoties auskarus, jāņem vērā viss kopums – auskaru forma, garums, dizains, kā arī katras sievietes individuālais stils.

 Auskari ir nedārgs, ērts aksesuārs, ar kura palīdzību sieviete spēj savu tēlu padarīt pilnīgu. Lai gan auskaru iegādē, galvenokārt uzsvars tiek likts uz sievietes individuālo gaumi, tomēr lai ar tiem izskatītos maksimāli labi, ir ieteicams ņemt vērā sejas formu. Pareizi izvēlēti auskari harmonizē ar sievietes seju un izceļ tās dabīgo skaistumu.

 

Auskari Ovālai sejas fomai

Ovālas sejas īpašniecēm piestāv, praktiski visi auskaru veidi. Pavisam uzkrītošu tēlu iespējams panākt, ieliekot ovālas formas auskarus, kas akcentēs eleganto sejas formu, tai nepiešķirot lieku apjomu. Sievietēm ar ovālu sejas formu, lieliski piestāv arī “lāsītes” tipa auskari, kas piešķir koptēlam simetriju un harmoniju.

 

Auskari apaļai sejas formai

Sievietes ar apaļu sejas formu var lieliski radīt pagarinošu efektu un nomaskēt “pufīgumu” ar gariem un “lāsītes” tipa auskariem. Ieteicams izvēlēties garus un tādus auskarus, kuru dizainā ir vairāk ģeometriskas formas, nevis apaļumi, jo tie apaļai sejai liek izskatīties apjomīgākai. Ieteicams izvēlēties pēc iespējas šaurākus auskarus.

 

Auskari Sirds-formas sejai

Sirds-formas sejas īpašniecēm ieteicams izvēlēties auskarus ar pagarinātām līnijām un formām.

Piemēram, izstiepti ovālas formas auskari, akcentēs acis, vaigu kaulus un zoda līniju. Sirds sejas formas īpašniecēm lieliski piestāv kupli auskari, kas karājas, “lāsītes” un “lustras” tipa auskari.

 

Auskari kvadrātainai sejas formai.

Sievietēm ar kvadrātainu sejas formu, ieteicams izvēlēties ieapaļota dizaina auskarus, kas būs līdzsvarā ar vaigu kauliem un zoda līniju. Vislabākā izvēle ir apaļīgi auskari, kas karājas, iegarenas formas un “rinķīši”. Sievietes, kas grib īpaši izcelties, var izvlēties liela izmēra “rinķīšus”, kas sniedzas līdz zoda līnijai, šāda veida auskari būs līdzsvarā ar sejas formu un liks tai izskatīties mazākai, maigākai. Jāizvairās no ļoti platu auskaru izvēles.

 

Auskari šaurai sejai

Šaurai sejai ideāli piemēroti ir pērļu auskari, tie piešķir maigumu un vizuāli samazina sejas garumu. Ļoti laba izvēle ir salikti pērļu auskari, kas sniedzas nedaudz pāri auss ļipiņai. Jāpatur prātā, ka gari, karājoši auskari, vizuāli samazina šauras sejas garumu. Izvēloties karājošus auskarus, priekšroka jādod rotaslietām ar pagarinātām apaļām formām, kas izceļ vaigu kaulus un piešķir maigumu.

Auskari Dimanta sejas formai.

Sievietēm ar dimanta formas seju jāizvēlas auskari ar pagarinātiem, elegantiem izliekumiem. Karājoši un “rinķīša” tipa auskari akcentē šo sejas formu. Ieteicams izvēlēties auskarus ar neuzkrītošiem izliekumiem, lai mazinātu vaigu kaulu asumu. Jāizvairās no auskariem, kuri arī ir dimanta formas, tas vizuāli rada pārspīlētu iespaidu.

 

Iesakam izlasīt arī : Auskaru slēdzēju veidi