Ru Lv En
Brilijantu kopšana.

Noslēpumi, kā saglabāt briljanta mirdzumu.
Apejieties ar tiem rūpīgi!
Dimanti ir dabīgi ''netīrumu magnēti'', tāpēc tos nav viegli saglabāt tīrus. Dimantu izskatu būtiski ietekmē eļļas, kas atrodas uz Jūsu ādas, to ietekmē dimanti piesaista netīrumus un putekļus, un līdz ar to zaudē savu mirdzumu.


Tāpēc, regulāri kārtīgi notīriet savus dimantus.
Vieglākais veids, lai Jūsu rotaslietas vienmēr izskatītos lieliski - dimantiņu reizi vai divas nedēļā, iemērkt logu tīrāmajā līdzeklī un atstāt uz nakti. No rīta, izņemot to no tīrīšanas līdzekļa, notīriet to ar salvetīti un ļoti viegli paberzējiet ar mīkstu, tīru zobubirsti. Ja iespējams, īpaši parūpējieties par dimanta aizmuguri, jo tur uzkrājas visvairāk eļļu un netīrumu.

Trauslus izstrādājumus, un dzimtas rotaslietas iesakam netīrīt ar zobu birsti, bet labāk noskalot tās ar ūdeni un noslaucīt ar drāniņu, kura ir bez diegiem vai pūkām.

Neizmanto spēcīgus tīrīšanas līdzekļus.
Balinātāju, tīrīšanas pastas un zobupastu nedrīkst izmantot briljantu tīrīšanai! Tie kaitē ne tik ļoti kā dimantam, bet metālam, kurā tas tiek iestiprināts. Šie līdzekļi var saēst smalkos briljanta stiprinājumus, vai pat metāls var izšķīst pilnībā, tāpēc neiesakam riskēt ar ļoti specīgiem tīrīšanas līdzekļiem, pat ja rotaslieta ir manāmi netīra.

Vislabākais veids, kā rūpīgi attīrīt Jūsu rotaslietas ar briljantiem, ir, tās uzticēt profesionālam juveliermeistaram, visbiežāk juvelierizstrādājumi tiek attīrīti ar ultraskaņu, kur caur tīrīšanas šķidrumu tiek sūtīti augstas frekvences skaņas viļņi un ar vibrācijām tiek notīrīti pat sīkākie netīrumi.
Ja Jums ir vēl kādi jautājumi par to, kā parūpēties par savām rotaslietām, mūsu meistari un konsultanti gaidīs Jūs Vigorius juveliersalonos.

Regulāras rūpes par Jūsu rotaslietām nodrošinās lielisku briljantu mirdzumu – mūžīgi!