Ru Lv En

Juvelierizstrādājumi ar emalju pēc individuāla pasūtījuma no uzņēmuma Vigorius

Juvelierizstrādājumi ar emaljuVēlaties būt unikāla juvelierizstrādājuma īpašnieks? Veidojiet savu, pilnīgi oriģinālu rotaslietu ar unikālu dizainu.

Vigorius piedāvā juvelierizstrādājumus, kuri izgatavoti izmantojot karstās juvelieru emaljas tehniku.

Juvelierizstrādājumu ar emalju galvenās priekšrocības:

  • Unikalitāte
    Karstā emalja tiek uzklāta ar rokām. Tāpēc katrs izstrādājums tiek izgatavots vienīgā eksemplārā.
  • Liels krāsu sortiments
    Iespējamo emaljas toņu skaits pārsteidz un izbrīna.
  • Izturība pret ārējo iedarbību
    Emalja droši aizsargā metālu no bojājumiem. Izturīgais pārklājums viegli iztur karstuma iedarbību un nemaina fiziskās īpašības mitruma ietekmē. Ārējais izskats saglabājas ilgus gadus.

 

 

Kā karstā emalja tiek uzklāta uz sudraba un zelta rotaslietām?

Juvelierizstrādājumi ar emaljuTievi vadiņi tiek piestiprināti izstrādājumam un kalpo kā starpsienas. Izveidotajos tukšumos ievieto iepriekš sagatavotu glazūru.

Jāatzīmē, sākotnēji emalja izskatās kā pulveris, kurš tiek rūpīgi sasmalcināts, atšķaidīts ar ūdeni un sajaukts līdz viendabīgam stāvoklim. Šis viegli kūstošais stikls sastāv no minerālu piedevām, pateicoties kurām tiek nodrošināts nepieciešamais krāsas tonis un caurspīdīgums.

Pēc karsēšanas krāsnīs, kur temperatūra iekšpusē sasniedz 600-800°C, gatavo izstrādājumu atdzesē, izžāvē, notīra un nopulē. Pēc apstrādes virsma kļūst ideāli gludena. Turklāt, dārgmetāls tiek pasargāts no iedarbības.

Sazinieties ar mums un mūsu pieredzējušie meistari izgatavos zelta un sudraba rotaslietas, izmantojot karstās juvelieru emaljas tehniku, īsos termiņos un ar augstu Jūsu pasūtījuma izpildes kvalitāti.