Ru Lv
Kāzu izstāde

Šī gada 15. martā, svētdienā, plkst. 13:00-18:00 Hanzas Perons telpās, Hanzas iela 16a, Rīga, norisināsies grandiozākā kāzu izstāde Latvijā "YOUR BIG DAY" 2020.

Izstādē varēsiet iepazīties ar mūsu kvalitatīvajiem izstrādājumiem, kas ir mūsu pašu Latvjas juvelieru roku darbs, saņemsiet praktiskus padomus un neskaitāmas idejas laulību gredzenu dizaina izvēlē un izstrādē.

Mēs, Vigorius juveliersaloni rūpīgi gatavojamies šai izstādei, sarūpējot Jums jaunus laulību un saderināšanās gredzenu modeļus, Jūs varēsiet tos apskatīt, pielaikot un izvēlēties sev pašus tīkamākos. Mūsu konsultanti Jūs iepazīstinās ar modeļiem, kas ir pārdošanā, kā arī ar iespējām pasūtīt saderināšanās gredzenus un ekskluzīvus laulību gredzenus pēc individuāla dizaina, netradicionālās formās un ar iestrādātiem briljantiem vai citiem dārgakmeņiem.

Kopš iepriekšējās izstādes esam paplašinājuši savu pakalpojumu klāstu, lai Jums vēl vairāk atvieglotu satraucošo kāzu plānošanas laiku, un Jūsu laulību gredzeni būtu unikāli un neatkārtojami - piedāvājam ātrus un precīzus gravēšanas pakalpojumus - tagad Jums ir iespēja gredzenos iegravēt vēstījumu dažādos dizainos, neskaitāmus simbolus, sākot ar sirsniņām un beidzot ar sarežģītām Senlatviešu rakstu zīmēm. Kā arī tuvākajā nākotnē piedāvāsim Jums iespēju juvelierizstrādājumos iegravēt Jūsu pirkstu nospiedumus vai attēlus.

Ar prieku iepazīsimies ar Jums un ieazīstināsim ar sevi, savu produkciju, sniegsim Jums padomus un nedaudz atvieglosim Jums satraucošo kāzu plānošanas procesu.

Uz tikšanos plašākajā un skaistākajā Kāzu izstādē "YOUR BIG DAY" 2020!

Ieejas maksa 2,00 Eur (Pasākuma dienā, bez iepriekš pārdošanas)