Raksti

 • 26. oktobrī 2014

  Sudrabs – monētu veidā, stieņos vai juvelierizstrādājumos – var būt brīnišķīgs kapitālieguldījums. Neskatoties uz to, ka par „investīciju metālu” tiek uzskatīts zelts, likviditātes ziņā sudrabs ir līdzvērtīgs: par to, kā sudraba gredzeni un sudraba izstrādājumi vispār var kļūt par izdevīgiem kapitālieguldījumiem, Jums izstāstīs firmas Vigorius speciālisti.

  Lasīt tālāk
 • 19. oktobrī 2014

  Gredzeni, kuloni un citi juvelierizstrādājumi ir iegādājami interneta veikalā „Vigorius” pēc visizdevīgākajām cenām. Jūsu uzmanībai tiek piedāvāti tikai labākie juvelierizstrādājumi, kuri protams priecēs Jūs, Jūsu radus un mīļotos.

  Lasīt tālāk
 • 12. oktobrī 2014

  Mūsdienu vīriešiem piemīt gaumes izjūta un vēlme izskatīties stilīgi. Un tas attiecas ne tikai uz modernu apģērbu, bet arī uz tādām rotām, kā zelta izstrādājumi un rotājumi no citiem dārgmetāliem. Šobrīd diezin vai Jūs pieklājīgā sabiedrībā sastapsiet vīrieti ar neizteiksmīgu, vēl jo vairāk, bezgaumīgu zīmoggredzenu pirkstā.

  Lasīt tālāk
 • 05. oktobrī 2014

  Ir patīkami dāvināt juvelierizstrādājumus. Dubulti patīkami, ja tie tiešām piestāv Jūsu mīļotā adresāta stilam un ārējam izskatam. Taču tieši šeit arī rodas problēmas – daudzi juvelierizstrādājumu veikali nespēj sniegt izsmeļošu, un galvenais patiesu konsultāciju, dāvanas izvēlē.

  Lasīt tālāk
 • 21. septembrī 2014

  Krustiņi ķēdītē – tas ir kristietības tradicionālais simbols, taču daudzveidīgie sudraba izstrādājumi tiek izmantoti arī kā rotaslietas. Kompānija Vigorius piedāvā plašu sudraba izstrādājumu izvēli, tai skaitā ar dārgakmeņiem, pusdārgakmeņiem, pērlēm, cirkoniju, kā arī bez akmeņiem. Visi izstrādājumi atšķiras pēc stila un domāti kā ikdienas valkāšanai, tā arī „iziešanai sabiedrībā”.

  Lasīt tālāk
 • 14. septembrī 2014

  Dažādi izstrādājumi no zelta mūs pavada visu mūžu. Īpašā vietā starp tiem ir laulības gredzeni, nemainīgie kāzu svinību atribūti. Izvēloties gredzenus, jāatcerās – tie paredzēti laulības dzīves 50 gadiem, līdz pat Zelta kāzām, kad tos nomaina pret citiem seno tradīciju gaisotnē. Ir jāpatērē pietiekami daudz laika un uzmanības šim pirkumam, taču kompānijas Vigorius speciālisti atvieglos Jums šo uzdevumu.

  Lasīt tālāk
 • 07. septembrī 2014

  Nav tādas meitenes, kurai negribētos saņemt dāvanas no mīļotā cilvēka, kāpēc tad nesagādāt viņai šo prieku – vēl jo vairāk, kalendārs piedāvā tik daudz iespēju. Jaunais gads, 8.marts, Valentīna diena, arī Jūsu skaistules dzimšanas diena, ka arī dažādi Jums abiem dārgi datumi – pirmās satikšanās diena, tās gadadiena un daudz, daudz citu iemeslu.

  Lasīt tālāk
 • 31. augustā 2014

  Ne tikai vīriešiem nākas ilgi mocīties ar dāvanas izvēli, bet arī daiļajām dāmām vairākas reizes gadā jārisina grūts uzdevums: ko uzdāvināt vīrietim. Tēvs, brālis, vīrs vai mīļotais – 23. februāris, Dzimšanas diena un Jaunais gads – visiem viņiem gribas dāvanu. Liekās, jau bijuši visi varianti – dāvināts kalendārs, stilīga pildspalva, parfimērija – kā atrast vajadzīgo risinājumu? Risinājums ir vienkāršs – uzdāviniet vīrietim juvelierizstrādājumus un Jūs sapratīsiet, labāku dāvanu neatrast.

  Lasīt tālāk
 • 24. augustā 2014

  Kas var iepriecināt sievieti vai meiteni vairāk par juvelierizstrādājumiem? Ikviena no viņām, pat pamodināta naktī, būs gatava doties uz juvelierizstrādājumu veikalu, lai izvēlētos sev izsmalcinātu dāvanu. Firma Vigorius piedāvā apmeklēt juvelierizstrādājumu interneta veikalu un atrast tos rotājumus, kuri vislabāk izcels Jūsu individualitāti.

  Lasīt tālāk
 • 17. augustā 2014

  Kad divi jauni cilvēki mīl viens otru, pienāk moments, kad abi nolemj uz mūžu būt kopā. Parasti šādā gadījumā jaunietis lūdz mīļotās roku un sirdi, viņa piekrīt, un abi dāvina viens otram saderināšanās gredzenus, šī ticējuma simbolu. Taču kopā ar ticējumiem, no paaudzes paaudzē tiek nodotas māņticības, saistībā ar laulības gredzeniem, tāpēc mēģināsim tikt skaidrībā kur patiesība, kur izdoma.

  Lasīt tālāk